Witamy na Stronie PolMedia Tech PickUP ... Grupy PolMedia Tech sp. z o.o.

Przedstawiamy jedno z najciekawszych rozwiązań dotyczących instalacji Windows czy Linux we własnym komputerze laptopie czy All In One


Jak zainstalować Windows 10, 11 Czy Linux ?

Idąc naprzeciw wymaganiom klientów postanowiliśmy przygotować coś czego na naszym rynku jeszcze nie było. Wersja konfiguracyjna systemów Windows 10 Pro Windows 11 Pro oraz wszystkie dostępne wersje Linux i nowość wersja hybrydowa Linux z Windows.
Zdajemy sobie sprawę że nie każdy zainstaluje Windows samodzielnie więc wraz z dyskami SSD przygotowaliśmy gotowy system w którym trzeba wybrać język Nazwę konta oraz podstawowe parametry systemu. Na naszych stronach przygotujemy również wersję pdf konfiguracji końcowej Windows oraz dystrybucji Linux

Masz Pytania ? – Zapraszamy do kontaktu z Nami

Odoo • Tekst i Obraz

Odoo • Tekst i Obraz

Dysk SSD System Windows / Linux ... dodatkowo gratis !!!

Dysk SSD ma podzielone partycje uzależnione od wersji oraz rodzaju systemu operacyjnego. Windows 10 / 11 posiada 2 partycje ( Dysk C z systemem oraz D dodatkowy gdzie umieściliśmy wersje instalacyjne programów o czym Niżej ) Linux Posiada podstawową partycję "/" oraz Home gdzie umieszczone są dane konta użytkownika. O ile Linux już po instalacji posiada wszystkie potrzebne narzędzia i jest na licencji Open Source o tyle Windows 10 / 11 to systemy komercyjne.

Do każdego dysku SSD z Windows 10 / 11 dodamy za darmo klucz z licencją OEM

Masz Pytania ? – Zapraszamy do kontaktu z Nami


Jak zainstalować Dysk SSD z Windows 10, 11 Czy Linux ?

To bardzo prosty proces odnośnie dysku. Wyłączamy komputer, rozkręcamy obudowę Komputera, Laptopa lub All In One, wyciągamy stary dysk HDD i podpinamy nowy pamiętając, że to dyski SATA. Skręcamy komputer i uruchamiamy go ponownie po kilku chwilach ( zależnie od szybkości komputera ) wyskoczy logo Windows lub Linux. O ile Linux automatycznie ustawi wszystkie parametry o tyle Windows będzie wymagał ustawienia paru parametrów wraz z kontem.
Linux działa od razu z wszystkimi zainstalowanymi programami o tyle do Windows czekamy na instalację sterowników oraz wpisujemy klucz z naklejki z jakim został zakupiony dysk. Antywirus Czy inne programy są w katalogu instalacyjnym na partycji D. I cały system działa :)

Masz Pytania ? – Zapraszamy do kontaktu z Nami

Odoo • Tekst i Obraz

Odoo • Tekst i Obraz

Dyski SSD Goodram  dla Windows 10, 11 Czy Linux ...

Ze względu na to że musimy wspierać polskich producentów do przygotowania systemów stosować będziemy dyski naszej rodzimej firmy. Dyski będą o pojemności 256 GB, 512, 1024 GB w zależności od wymagań Klienta. Polecamy 256 GB gdyż w komputerze stacjonarnym możemy dysk HDD podłączyć jako drugi a w laptopie i All In One 512 GB ale to jest wyłączny wybór każdego i jakie są jego potrzeby co do pojemności na dane. Będziemy też przygotowywać wersje hybrydowe systemów Windows / Linux w zależności od wymagań Klienta.

Masz Pytania ? – Zapraszamy do kontaktu z Nami


Dodatkowe Oprogramowanie dla Windows 10, 11 ...

Przygotowaliśmy oprogramowanie darmowe dostępne z sieci w jednym miejscu. Avast Antywirus - oprogramowanie antywirusowe, Google Chrome - Przeglądarka Internetowa, ONLYOFFICE - Pakiet Biurowy Office ( obsługuje wszystkie formaty pakietu MS Office ), Media Creation Tool - Program do reinstalacji Windows oraz przygotowywania Instalacyjnego USB Windows. Wszystko umieściliśmy na partycji D każdego dysku z Windows 10 / 11. Jeśli będziecie Państwo szukać innych programów prosimy o kontakt z nami a możemy dołączyć do katalogu Instalacyjnych programów na dysku na partycji "D"

Masz Pytania ? – Zapraszamy do kontaktu z Nami

Odoo • Tekst i Obraz

Odoo • Tekst i Obraz

Instalacyjna Wersja Windows 10, 11 na USB

Dzięki oryginalnemu narzędziu ze strony Microsoft - Media Creation Tool - mogą Państwo bez najmniejszego problemu przygotować wersję instalacyjną na USB pakietu Windows z dysku SSD. Dzięki temu w każdej chwili mogą Państwo przeinstalować system we własnym komputerze, Laptopie, All In One. Przygotujemy na naszym forum opis przygotowania takiego USB na naszym forum :) Dostępna oczywiście jest wersja programu dla Windows 10 jak i Windows 11 

Masz Pytania ? – Zapraszamy do kontaktu z Nami